Hakkımızda

hakkımızda

Firmamız 1976 yılında bu yana karavan, motokaravan, çeşitli araçlar üzerine mobil bankalar,klinikler, marketler, fast-food satış promosyon üniteleri yanında tekne, yük taşıma, arama kurtarma, motorsiklet römorkları üretmekte ve üretimini bayileri aracılığı ile ve kendi bünyesinde satışa sunmaktadır
Başoğlu Karavan olarak, 2005 yılında gerçekleştirdiğimiz ihracat işlemleriyle başlayan yurtdışı satışlarımızın, 2015 yılı başı itibarıyla, başta İngiltere, Almanya, Fransa ve Hollanda gibi Avrupa birliği ülkeleri olmak üzere, Japonya ve Avustralya gibi uzak pazarlar da dahil olmak kaydıyla sayıları 20’yi aşan farklı pazarlara Caretta ürünlerimizin ihracatını gerçekleştirdiğimizi, 2015 yılı başından bu yana ise bu sayının düzenli olarak artmakta olduğunu ve ihracat yaptığımız ülkelere Bulgaristan, Avusturya, Hırvatistan, Yeni Zelanda ve Suudi Arabistan’ın da katılmasıyla ihracat pazarlarımızın 26 ya ulaştığını büyük bir gururla vurgulamak isteriz.

2000 yılında E- 25 karayolu üzerinde Adapazarı, Adliye Köyü mevkiinde hizmete giren, 6000 m2 si kapalı ve 5000 m2’si yeşil saha olmak üzere toplam 15000 m2’lik alanda kurulu tesislerimizde karavan üretimimize devam etmekteyiz.

Başoğlu, sektörde çeyrek asırlık tecrübesiyle fark yaratır…

Beğeninize en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş yüksek kaliteli ürünler sunar. Ürün yelpazemiz sürekli genişlemektedir ve mobil araçlarla ilgili her türlü yeni projeyi büyük bir özveriyle hayata geçiririz. Vizyonumuz, özel projelerimizle ve ürünlerimizle iç pazarda da olduğumuz gibi dış pazarda da tanınan bir marka haline gelmektir.
Başoğlu Karavan, güven veren markadır…
Türkiye’de karavan ve karavancılığın lideri olan ve en büyük yerli üretici konumundaki kuruluşumuz yüksek kaliteli ürünleriyle tüketicilerin daima beğenisini kazanmıştır. Daima ilkleri gerçekleştirmiş olan firmamızın misyonu, başta turizm olmak üzere,hizmet, pazarlama gibi birçok sektörde gezici hizmet veren araçların kullanımını yaygınlaşmasını sağlamak ve üretimini gerçekleştirmektir.