HYMER’den fabrikamiza anlamli ziyaret

Avrupa’nın en büyük Karavan firması HYMER in sahibi Erwin HYMER ve beraberinde Türk İşkadını Ahu BÜYÜKKUŞOĞLU, Fritz LANG, Klaus VOGGEL ve Reinhrard KNUPPEL ile Başoğlu Karavan Fabrikasını ziyaret etti.

Engin Başoğlu tarafından karşılanan heyete fabrikada ikramlar yapılıp, fabrika birimleri hakkında brifing verildi. Daha sonra Fabrikaya gezen ünlü karavancı Erwin HYMER özellikle Caretta karavanları ile yakından ilgilendi.

 4 saate yakın bir süre devam eden görüşmelerin ana başlığını oluşturan, tasarımı tamamen yerli, ekonomik ve pratik olması yönünden de yenilikçi bir ürün olarak gelecekte karavanlar hakkında ipuçları veren Caretta’lar iki firma arasında başlayan bu diyaloğun devam edeceğinin bir göstergesi olarak algılandı.

 

Engin Başoğlu ile çok samimi görüşmeler yapan Erwin  HYMER teknoloji konusunda gerekirse destek vereceğini de belirtti. Kısa bir ziyaret beklenirken çok uzun ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmenin ardından Başoğlu Karavan Fabrikasından ekibi ile birlikte güzel bir intiba ile ayrıldı.

Posted in: